Mounfield akce

Mounfield >> Mounfield akce nabídka zboží

Mounfield akce nabídka zboží

Společnost Mounfield vždy přichystá pro své zákazníky zajímavou akci, při které mohou získat slevu na zboží v nabídce Mounfield a k tomu ještě něco vyhrát. Nakupovat můžete se široké nabídky křovinořezů, sněhových fréz, sekaček, bazény, zahradní nábytek, kamna či sněhové frézy. Mounfield nabídka zboží v akci je velice rozsáhlá.

Právě nyní probíhá v prodejnách Mounfield ( pozor, správně Mountfield !) Mounfield akce, slevy na veškerrý sortiment od 40 do 80 procent. A to na celý sortiment bez vyjímky. Přestože bychom čekali, že sleva se vztahuje pouze na posezónní zboží, v mounfildu se rozhodli slevu vyhlásit i na zboží na zimní sezónu. V akci tak můžete nakoupit sněhové frézy a další zajímavé výrobky na zimu. Určitě se Vám na chalupě či doma velice hodí při odklízení množství sněhu, které nás za několik měsíců čeká.

Pozor, Mounfield akce trvá vždy jen omezenou dobu!

Nyní se nově v Mounfield objevia nová akce Dovolená. Při nákupu můžete vyhrát zájezd do Londýna a spoustu dalších hodnotných cen. Navštivte nejbližší prodejnu Mounfild a určitě si vyberete.

Tagy: mounfield sněhové frézy, mounfield akce nabídka zboží leták, monfild sněhové frézy, mounfield křovinořezy, mounfield sekačky, mounfield bazény, mounfield akceMaunfield akce bazény, Mounfield nabídka zboží, Slevy aktuální 2013, 2014