Mounfield akce

Mounfield >> Bazény akce Mountfield 2013

Bazény akce Mountfield 2013

V prodejnách Mountfield právě probíhá úspěšná prázdninová akce, 52 až 80 procent sleva na nafukovací bazény a hračky do vody. Můžete si tak pořídit nejen nafukovací dětský bazének s rozměry 152 cm x 30 cm, ale i velký bazén s rozměry 262 cm x 175 cm x 51 cm. V nabídce jsou také různé druhy nafukovacích lehátek, kruhů či různá nafukovací zvířátka. NIžší ceny jinde nenajdete. Přesvědčit se můžete sami, třeba Dětský bazén Crystal pool původně 829 Kč, nyní 379 Kč. Prohlédněte si zvýhodněnou nabídku v prodejnách Mountfield.

Pokud máte zájem o bazén velký na zahradu či zastřešený do domu, Mountfield má po celý rok 2013 akční ceny na bazény nadzemní či zapuštěné a to včetně příslušenství k bazénům či zastřešení. Zapuštěné bazény jsou pak keramické, sklolaminátové nebo kompozitní. Zapuštěné bazény jsou v poslední době velmi oblíbené, neboť díky tomu, že mají většinu konstrukce pod zemí, zapadnou do každé zahrady či k rodinnému domu. Lze je také instalovat do zimní zahrady nabo přímo do domu.

Mezi nadzemními bazény na zahradu je řada bazénů Azuro zcela unikátní. Bazény Azuro jsou konstrukčně a materiálově řešeny tak, aby je bylo možné použít nejenom pro stavbu na povrchu terénu, ale i jednoduše zapustit do země dle individuálních požadavků zákazníka. Tím se pak zákazník dostává na cenové přijatelnější hladinu oproti standardních zapuštěným bazénům.

Je tedy patrné, že vybrat si můžete opravdu ze široké nabídky.

Tagy: bazény akce mountfield 2013, bazény akce mountfield 2015, bazény akce mountfield 2014Maunfield akce bazény, Mounfield nabídka zboží, Slevy aktuální 2013, 2014